Kötü Adam Bad Guy 2001

720p Part 1 Part 2
Hata Bildir ×
Kötü adam izle, Uzak Doğu anlamı Bad Guy olan dramatik filmde genç kızı kötü yola sürmeye çalışan adamın kıza aşık olmasını konu alıyor. 2001 filmini izleyin.

Dram içerdiği söylesende izleyen kadınlar tarafından oldukça eleştirilen Kötü Adam – Bad Guy filmi konusu oldukça tuhaf olaylardan esinlenerek yazılmış sanırım. Üniversite öğrencisi olan genç kız bankta sevgilisini beklerken yanına tipsiz bir adam oturur bu durumdan rahatsız olan kız sevgilisinin gelmesi ile rahatsız olur aksine adam kızı öpmeye çalışınca ortalık darma duman olur. Polisin gelip adama tepki vermesi ile olay yatışsa da kötü niyetli adamın kızın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Kızı taki eden adamın amacı kızı genel evde çalıştırtmakdır ancak bazı durumlar ters gider, öyle ya kıza aşık olacağını nerden bilebirdiki.

2001 Uzak Doğu filmi, Kötü Adam – Bad Guy Filmi 100 dakika oldukça farklı konusu ile sizleri ekrana kitliyor. İmdb den 6.7 gibi iyi bir puan alan bu dramatik filmi bir çok eleştirlere mağruz kalmıştır. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Ki-duk Kim oldukça filmden dolayı eleştirilmiştir.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Kötü Adam Bad Guy 2001
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.